OPINIE

Czyściciele to prawdziwi profesjonaliści, w dobrej cenie wykonują ciężką pracę a klient jest zadowolony.

Kuba


Dziękuje za profesjonalne podejście do klienta. Mimo że zlecenie było wymagające firma w pełni wywiązała się z zadania.

Joanna


Mogę śmiało polecić firmę Czyściciele.pl. 

Adam


Firma wywiązała się ze sprzątania szybko i dokładnie.

Paulina


Wszystko zgodnie z umową, rezultaty bardzo zadawalające.

Weronika


Sprzątanie i dezynfekcja wykonane szybko i sprawnie. Brak zastrzeżeń.

Krzysztof Nowakowski


Żaden serwis sprzątający nie chciał się podjąć uporządkowania mieszkania po zmarłej cioci, na szczęście ktoś mi polecił Czyścicieli. Wszystko załatwione bez problemu.

Katarzyna


Bardzo krótki termin realizacji usług a zależało nam na czasie. Szybko, dokładnie i fachowo.

Tadeusz


Pokój był w strasznym stanie, wszystko śmierdziało , trzeba było wszystko wynieść a i tak nie dało się tam wejść . Znalazłam numer o tej firmy i okazało się że da sie wszystko zdezynfekować i oczyścić . Po wykonanej pracy nie było śladu zapachu i wszystko jest czyste. Bardzo dziękuję.

Paulina Krupa


Dom był przesiąknięty okropnym zapachem, nie dało się tego wywietrzyć ani domyć. Czyściciele użyli specjalnych środków i urządzeń. Wszystko jest OK.

Marta


Usługi warte swojej ceny, bardzo fachowe.

Wojciech


Mieszkanie bez żadnych śladów po nieczystościach, bez zapachu i bez zabrudzeń. Wszystko w porządku i szybko.

Damian


Wszystko wyczyszczone, pełen profesjonalizm w super cenie.

Paweł


Nie sądziłam, że pokój w takim będzie się jeszcze nadawał do zamieszkania, ale Czyściciele doprowadzili go do czystości. Polecam.

Jadwiga


Wszystyko załatwione zgodnie z ustaleniami, szybko i dokładnie. 

Roman


Uprzątnięcie mieszkania po zmarłej babci wykonane zostało fachowo, jesteśmy z rodziną zadowoleni i wdzięczni za pomoc. Umówienie usługi szybkie, dodatkowo pod wrażeniem jestem tego, że pomimo upału pracownicy firmy naprawdę się postarali, nic nie było zrobione na tzw. odwal się. Także polecam, także w imieniu rodziców, bo naprawdę widać że firma angażuje się w swoją pracę i wykonuje ją po prostu uczciwie.

Daniel


Solidnie wykonana praca sprzątania po śmierci.

Jolanta Mirowska


Polecam

Agata Piaseczno


Profesjonalne podejście do klienta, usługa wykonana zgodnie ze sztuką i techniką sprzątania miejsca śmierci.Bardzo korzystna cena,wszystkie wymagane dokumenty,zaświadczenie do sanepidu i gwarancja na zabicie odoru po zmarłym. Z całą odpowiedzialnością polecam

Adam Warszawa


Dziękujemy waszej firmie,za załatwienie spraw związanych ze śmiercią naszego taty,posprzątania całego mieszkania i zrobienia dezynfekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni że odnalazły się dwa ważne dokumenty,których wczesniej nie mogliśmy znalezć,ale dzięki wam odzyskaliśmy je.Firma bardzo poważna i wiarygodna.

Grzegorz


Wywiązali się ze zleconej usługi sprzątania mieszkania po zgonie. Wszystkie prace wykonali starannie i solidnie. Smród w mieszkaniu został całkowicie zlikwidowany. Pracownicy nawet zdezynfekowali całe piętro na klatce schodowej. Jestem pełna podziwu dla tej firmy,jak skrupulatnie krok po kroku wykonywali pracę. Jeżeli ktoś będzie miał podobny problem jaki ja miałam to polecam tą firmę.

Sławomir Zając


Zamówiona usługa sprzątania po zmarłym została zrealizowana fachowo. Ludzie pracujący w tej firmie to prawdziwi twardziele,praca jest ciężka,niebezpieczna.

Katarzyna


Firma wykonała w ciągu dwóch dni gigantyczną pracę. Prace przebiegły wzorowo,jestem pod wrażeniem:).Firma doskonale wyposażona i zorganizowana. Znają się na swojej pracy. Rekomenduje firmę Czyściciele.pl

Krzysztof Białach


Polecam,usługa sprzątania po zgonie przebiegła zgodnie z zamówieniem.

Mariola


Z całą pewnością mogę śmiało polecić usługi tej firmy. Ocena pozytywna. Szybko i bez problemów

Zibi


firma bardzo rzetelna

Artur


Polecam firmę Czysciciele.pl . Sprzątanie mieszkania po zmarłym dziadku przeprowadzili bardzo sprawnie i szybko a przede wszystkim skutecznie

Marzena


profesjonalizm i terminowośc. Polecam

Mariusz Kowalski