Ochrona przed kretami

Chyba każdy z nas kojarzy charakterystyczne kopce na trawnikach, wykonane przez krety. Są to niewielkie ssaki, których naturalnym środowiskiem są podziemia. Drążą one korytarze, niszcząc przy tym korzenie roślin bądź trawniki.

Z tego też względu zwierzęta te są uważane za szkodniki, niszczące starannie uprawiane ogródki i działki. Jednak walka z nimi w wielu przypadkach nie przynosi planowanych efektów. Warto więc skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która już od wielu lat zajmuje się zwalczaniem kretów.

W przypadku tego typu zabiegów należy pamiętać, że krety są zwierzętami objętymi ochroną prawną, w związku z czym należy otrzymać specjalne pozwolenie od odpowiednich organów. W przeciwnym razie możemy liczyć się z karą.

Istnieje kilka sposobów na pozbycie się kreta z działki. Jednym z nich, uważanym za najskuteczniejszy, jest gazowanie. Zabieg ten wyróżnia się dużym stopniem skuteczności, jak również natychmiastowym działaniem.

Po zamówieniu usługi przyjeżdżamy na miejsce, aby poznać teren i zaplanować zabieg. Po wykonaniu gazowania od razu można zauważyć skutki, w postaci pozbycia się kretów. Dzięki temu metoda ta uważana jest za najlepszą i gwarantującą najlepsze efekty.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby pozbyć się tych szkodników – zgłoś się do nas!

Więcej informacji znajdziesz na www.gred.pl