Lampy owadobójcze I-DEAL 002/003

Nasza firma oferuje pomoc w zakresie zwalczania owadów. Jest to uciążliwy problem dla osób prowadzących działalność związaną chociażby z gastronomią, w której to szczególnie trudno pozbyć się insektów. Proponujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie dezynsekcji owadów. Lampy owadobójcze DEFI o dużym zasięgu przeznaczone są do użytku w branży spożywczej, a także w halach magazynowych i przemysłowych. W pułapce świetlnej zamontowano system aktywnego wabienia owadów. W jego skład wchodzą wkłady klejowe oraz świetlówki aktyniczne UVA nowej generacji, które od tradycyjnych różnią się znacznie większą skutecznością i wydajnością. W związku z tym, z powodzeniem można cieszyć się z efektywnego działania lamp przez wiele lat, bez konieczności ciągłego wymieniania sprzętu. Dzięki temu zakup jest korzystny również z ekonomicznego punktu widzenia.

Dostępne lampy owadobójcze lepowe to świetny pomysł na natychmiastowe pozbycie się latających much i innych insektów. Pułapki świetlne posiadają folię zabezpieczającą chroniącą świetlówkę przez rozpryskami szkła. Ponadto każda lampa owadobójcza dysponuje tzw. stopniem ochrony IP44, który stosowany jest w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Urządzenia, dzięki którym możliwa jest skuteczna dezynsekcja, montowane są do sufitu lub ściany, dostępne są również jako modele wolnostojące. W zależności od upodobań i wystroju, można zamontować urządzenie w miejscu, w którym nie będzie aż tak bardzo widoczne. Dostępne wersje urządzeń:

  • IP44 – do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności i z ryzykiem zapylenia,

  • IP65 – do pomieszczeń o dużej wilgotności i dużym zapyleniu.

W związku z tym, że producenci lamp dostosowali ich działanie do typu wnętrza, w którym będą się znajdować, można bez obaw zdecydować się na ich wykorzystanie, bez względu na poziom zapylenia. Jeżeli jednak pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości związane z funkcjonowaniem urządzenia, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny bądź mailowy. Odpowiemy na wszelkie pytania i podpowiemy najlepsze rozwiązania, żeby mieli Państwo stuprocentową pewność, że podejmowana decyzja dotycząca zakupu jest słuszna.

Zachęcamy do zamontowania lampy owadobójczej lepowej w swojej firmie. Jest to produkt cieszący się znakomitymi recenzjami oraz opiniami Klientów, którzy zdecydowali się na ich montaż. Od momentu instalacji urządzenia nie mają oni najmniejszych problemów z owadami i nie muszą się nimi przejmować, co pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie.

Więcej informacji znajdziesz na www.gred.pl