Oczyszczanie

Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi sprzątania po zmarłym. Warto wiedzieć, że w pomieszczeniu, w którym przez jakiś czas przebywały zwłoki, pojawia się nie tylko bardzo intensywny nieprzyjemny zapach, ale także wiele czynników szkodzących zdrowiu. Należą do nich:

jady trupie (ptomainy),
kadaweryna,
oraz zanieczyszczone pyły.

Duże stężenie szkodliwych substancji powoduje wiele dolegliwości, takich jak:

kaszel,
duszności,
zatrucia układu pokarmowego, oddechowego i krążenia.

Wszystko to sprawia, że należy bardzo dokładnie posprzątać miejsca, w których nastąpił zgon. Warto do tego celu zatrudnić naszą firmę, gdyż mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Przystosowujemy dany pokój do ponownego użytku, dezynfekując wszystkie powierzchnie i usuwając z powietrza alergeny. Jest to skuteczna profilaktyka zdrowotna, która jednak nie powinna iść w parze z nawilżaniem, aby zapobiec rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego (Dermatofagoidess Ptoronyssimus).

Pracujemy przy użyciu nowoczesnych sprzętów czyszczących oraz skutecznych preparatów chemicznych, posiadających wszelkie wymagane atesty. Specyfiki te nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale też nie powodują dodatkowych zniszczeń, takich jak np. odbarwienia.