Ochrona przed komarami

Z pewnością wiele osób uwielbia wypoczynek na świeżym powietrzu nad jeziorem, w parku, czy na działce przy grillu. Do tego dochodzi odpowiedni dobór znajomych i prawie nic nie jest w stanie zniszczyć wypoczynku. Prawie…

 

Charakterystyczne bzyczenie nad głową i uciążliwe, swędzące ukąszenia mogą skutecznie odebrać radość z przebywania na łonie natury. Dlatego też w miejscach szczególnie narażonych na bytowanie komarów stosuje się różne sposoby ich zwalczania.

 

W naszej firmie wykorzystujemy kilka profesjonalnych metod, pozwalających na szybkie i przede wszystkim skutecznie pozbycie się problemu komarów.

 

Jest to najczęściej zamgławianie i opryski ze specjalnych roztworów chemicznych. Sposób ten pozwala na szybkie zwalczanie owadów na dużych powierzchniach. Należy jednak pamiętać, aby przed zamówieniem tego typu usługi zabezpieczyć wody gruntowe, ule i inne elementy środowiska, podatne na środki toksyczne.

 

W przypadku pomieszczeń świetnie sprawdzą się natomiast specjalne lampy ultrafioletowe, skutecznie zwalczające uciążliwe owady.

Więcej informacji znajdziesz na www.gred.pl