Jak czyścimy po śmierci

Czyszczenie po osobach zmarłych to proces skomplikowany, a bez odpowiedniego przygotowania może być również niebezpieczny z uwagi na groźne dla zdrowia ludzkiego substancje, które towarzyszą rozkładowi ciała (np. jad trupi). Właśnie dlatego nie należy samodzielnie podejmować się do sprzątania po zgonach i zatrudnić firmę, która wie jak czyścić miejsca po zmarłych osobach. My wykonujemy to:

- Bezpiecznie
Wykorzystujemy w naszej pracy profesjonalny sprzęt, czyli urządzenia dedykowane do oczyszczania, dezynfekcji oraz ozonowania. Ponadto wykorzystujemy odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej, pozwalające zapewnić naszemu personelowi pełne bezpieczeństwo w trakcie sprzątania. Na tyle, na ile jest możliwe chronimy także elementy wyposażenia wnętrza. Jeżeli jednak w grę wchodzi konieczność zdarcia tapet lub zerwania podłóg dla zapewnienia bezpiecznego użytkowania w przyszłości pomieszczeń, to podejmujemy się tego.

- Dokładnie
Czyścimy po śmierci bardzo precyzyjnie. Dbamy o to, aby wszystkie elementy w pomieszczeniu, gdzie znaleziono ciało, były dokładnie wyczyszczone. Nie tylko usuwamy zabrudzenia, ale też pozbywamy się pozostałości materii organicznej, a także szkodliwych związków. Wykorzystujemy do tego celu między innymi dezynfekcję i ozonowanie.

- Skutecznie
Sprzątamy po zgonie tak, aby pomieszczenie nadawało się do użytkowania po naszej pracy. Przeprowadzamy czyszczenie kompleksowe pozbywając się materiału biologicznego, a także nieprzyjemnego zapachu. Nie wykonujemy prac tylko pobieżnie. Mamy świadomość, że pozostałości po ciele (krew, miękkie tkanki, itp.) mogą wniknąć przez tapetę w głąb ścian lub przez szczeliny między płytkami pod podłogę. W razie potrzeby usuwamy także te elementy wyposażenia wnętrza.

- Szybko
Czyścimy po śmierci szybko. Czynności mogą trwać od 1 do 3 dni w zależności od sytuacji zastanej na miejscu. Należy także uwzględnić ewentualne konieczne prace rozbiórkowe i remontowe.

Nasza firma podejmuje się kompleksowego sprzątania przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz zagwarantowaniu wysokiej skuteczności.