Deratyzacja - zwalczanie gryzoni

Gred Gruppe Polska od wielu lat świadczy usługi z zakresu DDD, czyli deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Zwierzęce szkodniki, gdy zadomowią się na pewnym obszarze, mogą być niezwykle ciężkim do pokonania przeciwnikiem. Łatwość przystosowywania się do nowych warunków i znajdowania pożywienia u szczurów czy myszy sprawia, że do ich wyeliminowania niezbędna jest pomoc specjalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczaniu w rozwiązywaniu tego typu problemów.

W związku z szerokim wyborem metod dostępnych na rynku, usługi deratyzacji mogą się między sobą różnić. Dobierana przez profesjonalistów metoda walki ze szkodnikami jest dostosowana do tego, jak bardzo zaszczurzona jest przestrzeń oraz do jej wymiarów. Zwalczanie gryzoni nie polega bowiem tylko na wytępieniu zwierząt, które aktualnie znajdują się na terenie gospodarstwa domowego, ale także na zapobiegnięciu pojawienia się kolejnych zwierząt w przyszłości. Przeznaczone specjalnie do walki ze szczurami i myszami karmiki deratyzacyjne, pułapki żywołowne oraz preparaty do kontroli sprawiają, że deratyzacja przebiega sprawnie, skutecznie i gwarantuje długotrwały efekt.

Dostępne pułapki deratyzacyjne w zależności od potrzeb, mogą być małe lub duże, jednak łączy je wspólna cecha. Bez względu na rozmiar są uznawane za skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Obecnie, pojemniki są zbudowane w taki sposób, że umieszczona w nich trutka nie wchłania wilgoci. Są one w lepszym stopniu dostosowane do warunków zewnętrznych niż pierwotne modele, co pozytywnie wpływa na ich skuteczność. 

Warto pamiętać, że szczury nie tylko nie wyglądają estetycznie, ale i mogą być nosicielami różnego rodzaju chorób, które potencjalnie mogą zagrać ludziom. W związku z tym, jeżeli tylko w piwnicy bądź w innym pomieszczeniu zostaną dostrzeżone gryzonie, należy jak najszybciej zdecydować się na usługę deratyzacji. Jest to na tyle poważna sprawa, że nie niewskazane jest podejmowanie żadnych kroków na własną rękę, ponieważ zwierzęta mogą mieć wszy i pchły. W związku z tym lepiej unikać bezpośredniego kontaktu i zdać się na pomoc profesjonalistów. Dopasują oni właściwe metody działania i skutecznie pozbędą się przykrego problemu.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje nie tylko szeroką gamę karmików deratyzacyjnych i pułapek żywołownych do zwalczania gryzoni na zewnątrz oraz wewnątrz obiektu, wzdłuż ścian budynków i ogrodzeń, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w rozłożeniu ich na wskazanym terenie, tak, aby jak najlepiej spełniały one swoje zadanie.

 

Więcej informacji znajdziesz na www.gred.pl