O nas

GRED GRUPPE POLSKA to firma z siedzibą w Warszawie, której specjalnością jest sprzątanie po zmarłych. Zarówno oczyszczanie pomieszczenia, jak i dezynfekcja po zwłokach przeprowadzana jest starannie. Podejmujemy się zleceń związanych z naturalną śmiercią, a także z wypadkami, morderstwami oraz samobójstwami.


Nasze działania czyszczące opieramy o skuteczne, wielokrotnie sprawdzane środki chemiczne, które neutralizują nieprzyjemny zapach oraz zatrucie kadaweryną, czy też szkodliwe działalnie, jakie powoduje jad trupi. Substancje te są bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia ludzkiego - pojawiają się wszędzie tam, gdzie przez długi czas leżał zmarły. Dzięki naszej pracy dane pomieszczenie nadaje się do ponownego użytku.


Sprzątanie po samobójstwie, naturalnej śmierci, wypadku, czy też innym zgonie musi zostać przeprowadzone profesjonalnie. Należy za pomocą działań dezynfekcyjnych całkowicie usunąć kadawerynę oraz jad trupi. Jako specjaliści od utylizacji zwłok możemy zagwarantować sprawną oraz dyskretną realizację każdego zlecenia na terenie całej Polski.